PENDEF GENEL BAŞKANI ZİYA ÖNCAN

521

İstanbul’un nüfus bazında 750 bin kişiyle 4. büyük ilçesi olan, Hava, Kara, Deniz ve Demiryolu ile 4 ana ulaşımın sağlandığı stratejik öneme sahip Pendikte faaliyette bulunan kısa adı Pendef Pendik Dernekleri Federasyonu 5. Olağan Genel Kurul Toplantımızı 13 Mart 2021 Cumartesi günü delegelerimizin katılımıyla pandemi kurallarına uygun bir şekilde yaptık.

Pendikte yaşayan nüfusu 10 bin ve üzeri olan illerin derneklerinin bağlı bulunduğu üst çatı kuruluşu olan Pendef Pendik Dernekler Federasyonu Genel Başkanlığı görevini Ramazan Öztürk başkanımdan genel kurulda devralmış bulunmaktayım.

PENDEFTE YENİ BİR DÖNEM BAŞLADI.

Böylesine önemli bir göreve beni layık gören, teveccüh gösteren…

Kuruluşundan bu güne emek veren mücadele eden Başkan ve yöneticilerimize,emektarlarımıza, maddi manevi çok büyük fedakarlıklarda bulunan değerli abilerimize kardeşlerimize ve çok değerli dostlarımıza sonsuz şükranlarımı arz ediyorum.

Farklı şehirlerin insanlarını ve farklı kültürleri bir araya getirecek Kültürel bir zenginlik oluşturan, Türkiye’de ilk ve tek öncü bir kuruluş olan PENDEFTE bugüne kadar çok güzel etkinlik ve faaliyetlere imza atıldı, doğusu ile batısı ile Türkiyenin dört bir tarafından çok değerli dostluklar oluştu bundan sonrada bu kardeşlik duygusunun artarak devamı için, dostluk meşalesinin ilelebet yanması ve Pendef bayrağını dalgalanması için Yeni Yönetim Kurulu arkadaşlarımızla var gücümüzle çalışacağız ve PENDEFİ Pendikte marka değeri yüksek bir kurum yapacağız.

Ziya ÖNCAN

Genel Başkan