Bursa Gezisi

2689

Pendik Belediyesi’nin Organize Ettiği Bursa Gezisine Genel Başkanımız Av. Ramazan Öztürk Bey ve Yöneticilerimiz İle Federasyonumuza Üye Dernek Başkan ve Delegeleri İle Birlikte Katıldık. Çok Güzel Bir Gezi Oldu.

Ulu Camii’nde Adalet Bakanımız Sayın Abdülhamit Gül Beyle Karşılaştık, Genel Başkanımız Pendef’in Yapısından, Türkiye’de Örnek Bir Federasyon Olduğundan, Pendik Belediyesi’nin Bursa Kültür Gezisinden Kendilerine Bilgi Verdi, Çok Memnun Olduğunu Belirtip, Pendiklilere ve Belediye Başkanımıza Selamlarını İlettiler.

Desteklerinden Dolayı Pendik Belediyesi ve Başkanı Sayın Dr. Kenan Şahin Beye, Başkan Yrd. Öznur Canayakın Hanıma, Organizasyonda Görev Yapan Tüm EkibTeşekkür Ederiz.

Pendef MEDYA

Yaşar SakaZiya ÖncanFerman GünerBesim ŞengülMuratÇevikAdnan KöroğluÖmür GülsevenErtuğrul özcan Fevzi Zeybek Hasan Demir Adnan Başar Temel Olgun Mustafa YavuzaslanoğluVedat DursunFaruk Şahin Faruk Çakmak Yılmaz Şimşek Hüseyin Sabuncu Ömer Akyüz Turgay Kaçmaz Erkan Arısoy Abdülkadir Başarslan Haydar Çetin Hidayet Kılıç İsmail Büyükkayıkçı Gökhan Aygün Emrullah Balcı Engin YıldırımSinan Terzi Hasan Özsoy Aytekin DemircanRabiye Kurt